MEGAÚSPĚCH!!! EGON JE VÍCEMISTR EVROPY, KYTIČKA OBSADILA 5 MÍSTO! Oba dva stáli na bedně!

European Coursing Championship 2021 Nizozemí. Ve čtvrtek kdy jsme startovali od rána pršelo a hustý déšť vyřadil jednu z tratí na které měli IW běžet úplně z provozu a do odpoledne jsme vůbec nevěděli kde a kdy poběžíme.Byli jsme rozděleni do zbývajících dvou tratí,prostě celý den provázely zmatky ,zmatky a zmatky.Mělo starovat 8 psů a 8 fen.Jaké bylo naše překvapení ,že při ceremoniálu byli irští vlkodavové vyhlášeni jako mix.Nicméně můžeme s hrdostí oznámit,že jsme reprezentovali opravdu se ctí,všichni psi běželi perfektně,konkurence byla fakt dobrá a veliká,ale Egonovi změna tréningového plánu opravdu prospěla a skončil o jeden jediný bod (421b) za vítěznou německou fenkou a stal se Vícemistrem Evropy!!! Kytička obsadila 5 místo (415b) a také hrdě stála na bedně!! Máme velkou radost i když malinko s příchutí pelyňku,dva dny vedoucí českého a německého týmu řešili vzniklou situaci ,organizátoři ME se sice omluvili ,nicméně nové vyhlášení nebude.(Egon měl šanci být Mistrem Evropy a Flower 3místo).Takže tak! Tak si to necháme na Světové mistrovstí na jaře ve Finsku už i s Grace a Ginger😉. EGON AR’DAROTH 2místo,Vícemistr Evropy,FLOWER AR’DAROTH 5.místo